Ankara Mezun Dershanesi

Hacettepeliler Eğitim Kurumları

Mezun öğrenciler için özel bir dershane seçeneği bulunmamakla birlikte, normal dershaneler içinde mezun öğrencilerin evde çalışması gereken ders programlarının hazırlandığı sabah dokuz, akşam beşe kadar eğitim alabileceğiniz sınıflar bulunmaktadır.
Ayrıca mezun olan fakat çalışmayan öğrencilerinde, diğer aktif öğrenciler ile aynı eğitimi alma şansları bulunmaktadır.
Dershanelerde mezun sınıflarının bulunmasının en temel nedeni, mezun öğrencilerin çalışıyor olmalarıdır.
Ankara mezun dershanesi, uzman eğitim kadrosu ve başarılı eğitim oranı ile mezun öğrencilerin, aktif öğrencilerden geri kalmaması adına birçok destek sağlamaktadır.
Kurumumuzda öğrencilerin mutlak başarı sağlaması adına yapılan konu anlatımları, deneme sınavları, etütler ve birebir özel derslerin dışında, cep telefonundan bile rahatlıkla izleyebileceği videolu ders anlatımları bulunmaktadır.
Mezun dershane programına kayıt olacak öğrencilerin kaybedecek bir seneleri daha olmadığı için ders planlamaları, öğrencilerin zamanını en verimli hale getirecek şekilde yapılmalıdır.

Genel olarak bakıldığında mezuna kalmak sıkıntılı bir durum gibi görünse de, öğrenciler gerekli destekleri alarak, tamamen sınav odaklı çalışabileceği için tamamen avantaja dönüşecektir. Eğitim kurumumuzda sınav dönemi öğrencilerinin teorik ve psikolojik olarak hazır olmalarını sağlamak için danışmanlık ve koçluk desteği de verilmektedir.

Ankara Mezun Dershanesi Fiyatları

Özellikle büyük şehirler başta olmak üzere, ülkemizin tüm il ya da ilçelerinde oldukça fazla sayıda dershane seçeneği bulunmaktadır.
Ankara’da dershane sayılarının fazla olduğu illerin en başında yer almaktadır. Bu sayede veliler tüm dershaneleri inceleyerek en doğru ve en uygun fiyatlı dershaneyi gönül rahatlığı ile tercih edebilmektedir.
Ankara mezun dershanesi fiyatlarının uygun olması sayesinde, birçok öğrenci kaliteli eğitim alma ve üniversiteye giriş sınavında daha başarılı olma şansı yakalayabilmektedir.
Mezun dershanelerinin fiyatlarının belirlenmesinde etken olan birkaç faktör bulunmaktadır. Fiyatları etkileyen etkenlerin başında öğrencinin alacağı ders sayısı ve etüt sistemi gelmektedir.
Dershaneler arası rekabet piyasasının kuvvetli olması sayesinde fiyatlarda farklılıklar olabileceği gibi ödeme sistemlerinde de değişiklikler olabilmektedir.
Uzman kadrosu ile yıllardır eğitim veren kurumumuzda, fiyat konusunda velilere sunulan birçok kolaylık bulunmaktadır.

Ankara mezun dershanesi ödeme planlaması yapılırken velilere, kredi kartı ile ödeme ya da senet karşılığı aylık ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca peşin ödeme yapmak isteyen kişilere, ekstra bir indirim uygulaması yapılmaktadır.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?