Tüm Branşlarda Vip Eğitim

Eğitim hayatı boyunca başarılı olmak, her öğrencinin en temel hedefleri arasında yer almaktadır. Öğrencileri başarılı olmak zorunda hissettiren en önemli şey, eğitim hayatları boyunca tabi tutuldukları sınavlardır. Tüm öğrencilerin yanı sıra, veliler de çocuklarının bu sınavlarda başarılı olmasını ve eğitim hayatlarını iyi dereceler ile tamamlamalarını istemektedir. Bu doğrultuda çocuklarına gerekli desteği vermek isteyen aileler, çocuklarının ekstra bir takviye almasının en doğru karar olduğunu düşünmektedir. Özellikle büyük şehirlerde, öğrencilerin destek alabileceği sayısız eğitim kurumu seçeneği bulunmaktadır. Fakat eğitim kurumu seçiminin, öğrencinin başarısını etkileyen en önemli faktör olduğunu unutmamalı ve bu doğrultuda seçim yapılmalıdır.

Bu noktada tercih edebileceğiniz ve kendini başarı konusunda kanıtlamış Hacettepeliler VIP Eğitim Modeli, öğrencilerine sadece eğitim konusunda değil sınav kaygısını yenme, psikolojik yardım ve koçluk gibi çeşitli birçok konuda destek vermektedir. VIP Eğitim Modelimizi, standart eğitim veren diğer kurumlardan ayıran özellikler;

– Çocuklarının daha kaliteli bir eğitim almasını isteyen ve geri kaldıkları konuları ya da açıklarını kısa süre içinde kapatmalarını isteyen aileler, bu gibi durumlarda ilk olarak VIP eğitimimizi tercih etmektedir. Normal eğitim veren kurumlardan farklı metotlar ile ilerleyen kurumumuz, her zaman diğer eğitim kurumlarının bir adım önünde olmayı başarmıştır.

– Eğitim kadrosunu belirlerken oldukça seçici davranan kurumumuz, öğrenci seçiminde de bu şekilde davranmakta ve eşit seviyedeki öğrencileri bir araya toplayarak daha kaliteli bir eğitim vermeyi planlamaktadır. Eşit seviyedeki öğrencilerin bir arada oldukları sınıflarda eğitim vermek, öğrencilerin eksik kaldığı konuların daha kolay belirlenmesini ve açıkların daha kolay kapatılmasını sağlamaktadır.

– Eğitim kurumumuzda, öğrencilere sadece kaliteli bir eğitim değil, stres yönetimi desteği, motivasyon artırıcı teknikler, mesleki konularda rehberlik, kaygı yönetimi ve daha verimli ders çalışma metotları gibi konularda da destek alması hedeflenmektedir. Bu hedefler doğrultusunda Psikolojik Danışmanlarımız ve Klinik Psikologlarımızla düzenli testler uygulayarak sistematik destekler ve eğitimler verilmektedir. 

Öğrencilerin başarıya ulaşmasının yanı sıra, hangi meslek kolunda daha başarılı olacağını anlaması ve bu konuda yönlendirilmesi de kurumumuzun verdiği destekler arasında yer almaktadır. İlgili uzmanlarımızla gereken rehberlik ve tanıtım çalışmalarını akademik çerçevede düzenli olarak yapılmaktadır.