Kızılay Hacettepeliler Hazırlık Kursları

Ankara Kızılay Hacettepeliler Eğitim Kurumları ve Hazırlık Kursları olarak siz değerli Ankaralılara “Çocuklarınız Bizlere Emanet” diyerek hizmet veriyoruz.

– Hazırlık Sınıfları
– Dil Sınıfları

Kızılay Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları, yeniliklere açık ve entelektüel birikim sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçları gerçekleştirirken en önemli hedefimiz, birebir ilgi ve takiple gençleri tüm sosyal risk ve tehlikelerden uzak tutabilmektir.

Kurumumuz, Ankara’nın en seçkin, branşında uzman ve birçok başarılı öğrencide emeği bulunan eğitimci kadrosu ile 9. sınıftan itibaren üniversiteye hazırlanma konusunda oldukça tecrübeli bir akademik kadrodan oluşmaktadır.

Kızılay’da “Ankara’nın en çok kazandıran kursu” olarak, üniversite hazırlık, lise hazırlık, AYT, TYT, LGS, DGS, YABANCI DİL eğitimi kurslarımızda uzman eğitmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisi

Lise döneminde öğrenciler üniversite sınavına hazırlandıkları için birçok konuda zorluk yaşayabilmektedir. Aynı zamanda bu dönemde öğrencilerin öğretmenlerin desteğine olan ihtiyacı artmaktadır.

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları, branşında uzman eğitimci kadrosuyla bu dönemde öğrencilerinin yanında olmaktadır. Okulda bulunan yaz okulu ve hafta sonu eğitim uygulamaları sayesinde öğrenciler sınav döneminde avantajlı konuma geçmektedir.

Kurumun klinik psikologları ile psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte önemli bir rol oynamaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve ihtiyaç duydukları konuları belirlemektedir. Böylece öğretmenler, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda nokta atışı destek verme fırsatı yakalamaktadır.

Detaylı bilgi ve tanıtım için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hacettepeliler Kızılay

Adres : Mithatpaşa Cad. No:38 Kızılay / Çankaya / ANKARA
Telefon : 0 312 418 50 06
Telefon : 0 541 418 50 06