Ankara Butik Dershane

Hacettepeliler Eğitim Kurumları

Butik Dershane Ankara

Öğrenciler eğitim hayatları boyunca yeterli başarıyı sağlamak, istediği okulları kazanmak ve kaliteli eğitim alabilmek adına her zaman ekstra bir desteğe ihtiyaç duymaktadır. Öğrenciler bu desteği dershanelerden, butik dershanelerden ya da özel ders alarak karşılayabilmektedir. Özel ders almanın biraz maliyetli, dershanelerinde kalabalık ve yetersiz olduğunu düşünen kişiler, son dönemlerde büyük bir popülerlik kazanan ve adından sıklıkla söz ettiren butik dershanelere başvurmaktadır. Butik dershaneleri normal dershanelerden ayıran en temel özellik sınıfların en az 4 en fazla 6 kişiden oluşuyor olmasıdır. Ankara butik dershane maksimum altı kişilik sınıfları ile öğrencilerin eğitim ve başarı seviyelerini en üst kademeye çıkartmayı hedeflemektedir.

Her öğrencinin öğrenme kapasitesinin birbirinden farklı olduğunun bilincinde olan kurum, öğrencilerin her birine özel eğitim programları hazırlamaktadır. Butik dershanelerde öğrenci sayılarının az olmasının bir diğer avantajı ise deneme sınavı ve ödev takiplerinin kolay yapılıyor olmasıdır. Bu sayede öğrencilerin eksik kaldığı durumlar daha kolay belirlenmekte ve bu konular için uygun çalışma programları hazırlanmaktadır.

Neden Butik Dershane ?

Ankara butik dershane her bir sınıf için öğrenci sayılarını en düşük seviyede tutarak, daha kaliteli ve verimli eğitim vermeyi hedef almaktadır. Butik dershaneler, öğrencilerin lise ve üniversite giriş sınavlarına daha iyi hazırlanmaları amacı ile öğrencileri yakın takibe almaktadır. Kaliteli eğitim anlayışından asla ödün vermeyen Ankara butik dershane, kuruma yeni öğrenci alacağı zaman, öğrenciyi bir sınava tabi tutmakta ve sınav başarısına göre uygun olan sınıfa yerleştirmektedir. Öğrencilerin kendi kapasitesindeki kişilerle aynı sınıfta eğitim alması kısa sürede başarı oranının yükselmesini sağlayacaktır.

Butik dershanelerde öğrencilerin anlayamadığı ve zorlandığı konularda birebir ve özel dersler ile öğrencinin konuya hakim olması sağlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak birde öğrencilere koçluk ve danışmanlık desteği de verilerek, yeteneklerini ve hangi meslekte daha başarılı olacakların anlamalarına yardımcı olunmaktadır.

Yapılan bu çalışma sayesinde öğrencilerin mutsuz olacakları alanı seçmelerinin önüne geçilmiş olunmaktadır. Butik dershanelerin eğitim konusunda sağladığı avantajların yanı sıra veliler ile yakın bir iş birliği sağlayarak ve öğrenciye verdiği psikolojik danışmanlık hizmeti de bulunmaktadır.

Ankara butik dershane verdiği psikolojik danışmanlık hizmeti ile öğrencilerin yaşadığı sınav kaygılarının azalmasına da katkı sağlamaktadır.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?