Çankaya Dershane

Hacettepeliler Eğitim Kurumları

Ankara Çankaya Dershane

Ankara’nın en nezih ilçelerinden birinde bulunan dershanemiz oldukça kaliteli, öğrencisine değer veren, genç ve dinamik bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öncelikle öğrencisinin her türlü sorununda yanında olan dershanemiz gerek öğretmen kadrosuyla gerek kullandığı teknoloji bakımıyla gerek yönetim kadrosuyla gerek  personeliyle gerek geniş dersliklerinin ve çalışma odalarının uygunluğu ile tamamıyla bir cazibe merkezi haline gelmiş bir dershanedir. Birebir olarak öğrencileriyle ilgilenmek onları eğitim ve öğretimin yanı sıra hayata da hazırlamak, öğrencilerimize alacakları derslerden çok daha fazlasını vermeye çalışmak görevlerimiz arasındadır. Öğrencilerimizi sadece sınavlar ve dersler ile değil kişilikleri ile de vizyon sahibi bireyler haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Nasıl Bir Öğretmen Kadrosuna Sahip?

Ankara Çankaya Dershane olarak bizler öncelikle öğretmenlerimizin öğrencilerine bir öğretmenden daha ziyade bir arkadaş gibi yaklaşmasını istiyoruz. Bu şekilde kurulan aile ortamıyla öğrenciler daha mutlu ve buna bağlı olarak daha başarılı olacaktır. Öğretmen kadromuzun tecrübeli ve buna ek olarak genç ve dinamik olmaları dershanemiz adına en şiar özelliğimizdir. Öğretmenlerimiz öğrencilerinin çözmekte zorlandığı sorularda çalışma odalarında birebir olarak ilgilenmektedir. Öğretmenlerimiz sadece öğrencilerine karşı değil velilerimize karşı da güler yüzlü olarak aile ortamı kurulmasında önemli rol oynamaktadır.

Öğrencilerimiz Hangi Koşullarda Eğitim Görüyor?

Ankara Çankaya Dershane de eğitim görmekte olan öğrencilerimiz kalabalık olmayan sınıflarda ders görüyorlar. Personellerimiz tarafından sürekli olarak dezenfekte edilen dershane binamız öğrencilerimizin sağlığını da gözardı etmemektedir. Bunlara ek olarak dershane binamızda bulunan çalışma odalarında öğrencilerimiz dersleri bittikten sonra bu odalardaki imkanlardan faydalanabilmekte ve bu odalarda bulunan öğretmenlerine çözemedikleri soruları danışma olanağı sunulmaktadır.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Ankara Çankaya Dershane olarak öğretmenlerimizin engin tecrübelerine, dinamikliğine olan güvenimizle beraber öğrencilerimize sunmuş olduğumuz öncelikle aile ortamına sonrasında da az kişilik sınıflardaki eğitim, çalışma odaları, temiz ve dezenfekte edilmiş derslik ortamında eğitim gibi uygun ortamlar sunuyoruz. Öğretmenlerimiz ve yönetim ekibi olarak öğrencilerimiz ile sorunlarını birebir konuşup çözümler buluyoruz. Son olarak oluşturmuş olduğumuz bu aile ortamında sizlerin de mutlu ve başarılı olacağınıza olan güvenimiz tamdır.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?