Ankara Üniversite Hazırlık Kursu

Hacettepeliler Eğitim Kurumları

Ankara Üniversite Hazırlık Kursları

Ankara üniversite hazırlık kursu, lise öğrencilerinin ve mezunların hayallerini gerçekleştirmek için deneyimli ve kaliteli öğretmen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Öğrencilerin hazırlık süreci içinde ihtiyaçlarını ve özelliklerini analiz ederek, verimlilik esası ile faaliyetler yürütülmektedir. Öğrencilerimizin başarıları kurumumuzun başarısı ilkesi ile öğrenci odaklı hizmet vermek misyonumuz olarak belirlenmiştir.

Üniversiteye hazırlık süreci genel itibari ile oldukça yoğun ve stresli bir olarak değerlendirilmektedir. Bu süre içinde sosyal etkinlikler, rehberlik hizmetleri ve diğer faaliyetler ile öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu süreçte ise öğrenci değerlendirme sonuçlarını güncel olarak gerçekleştirerek, eksik kalan alanlarda birebir ders ve soru çözümleri ile konuların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Üniversiteye Hazırlıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara üniversite hazırlık kursu özverili başarılı kadrosu ile öğrencilerin bu süre içinde dikkat etmesi gereken bütün alanlarda titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Genel itibari ile üniversiteye hazırlık sürecinde her ne kadar konu bitirme, yüksek tempoda soru çözme veya anlık öğrenme gibi amaçlar benimsenmiş olsa da bu süre içinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur; uyku ve beslenmedir.

Günlük olarak rutine bağlanmış alışkanlıklar başarı için oldukça önem taşımaktadır. Kurum olarak başarının anahtarı olan bu alışkanlıkların ve yaşam tarzının öğrencilerin hayatına taşımayı amaçlamaktayız. Öğrencilerin belirli bir disiplin doğrultusunda, oluşturulmuş programlar sayesinde konu takiplerini, deneme başarılarını veya diğer faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Üniversiteye hazırlıkta dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • İlk adım olarak hedef koymak öğrenci motivasyonu için oldukça önem taşımaktadır. Ankara üniversite hazırlık kursu olarak bu süreçte öğrencilere rehberlik desteklerimiz ile hedeflerin belirlenmesini sağlamaktayız.
  • İkinci adım olarak yüksek disiplin ve özveri ile hareket etmek oldukça önem taşımaktadır.
  • Asla pes etmemek olmazsa olmaz değerler arasında yer alır. Özellikle deneme sonuçlarını baz alarak hareket etmek, sınavda daha başarılı olunmasına oldukça yardımcı olmaktadır.
  • Son olarak bu süreç içinde sosyal aktivitelerde bulunmak, stresin azaltılmasında etkili olmaktadır.

Ankara Üniversite Hazırlık Kursu Ücretleri

Ankara üniversite hazırlık kursu öğrencileri için en uygun fiyatlandırma politikası izlemektedir. Öğrenciler için sunmuş olduğu kaynak ve ek etüt destekleri belirlenen fiyatlar içinde yer almaktadır. Ayrıca alınmak istenen kurlar farklı tarifeler ile de sunulmaktadır. Kurs ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?